Mes lotesh shpallet fituesja e edicionit te parë ne Style Star, 11 Qershor 2021 | ABC News Albania

1 Просмотры
Издатель
Një reality show nën drejtimin e Kiara Tito. Style Star është një reality show, ku 10 konkurentë garojnë në cdo puntate mbi një tematik të caktuar mode. Në fund të cdo episodi, njëra nga konkurente largohet duke ja lënë rradhën një prurje të re në puntatën e ardhshme. Konkurentët gjykohen nga një juri profesionale, si dhe nga vet konkurentët.

Për informacionet më të fundit klikoni:

Web:

Facebook:

Instagram:

Subscribe kanalin tone ne: youtube:

#abcnews#abcnewsalbania#stylestar
Категория
Фантастика онлайн
Комментариев нет.
Яндекс.Метрика